
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra J/Zafira C/Chevrolet Cruze 09-
1 825 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 657
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra J/Zafira C/Chevrolet Cruze 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 434, 05P1562, 13 0460 7263 2, 13 0470 7263 2, 13 301 234, 13 301 234, 13 412 810, 13 412 810, 13301234, 13301234, 13301234, 13412810, 13412810, 13412810, 143102, 16 05 135, 16 05 135, 16 05 135, 16 05 178, 16 05 178, 16 05 178, 1605135 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 61.1 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 25034 |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Ширина [мм] | 148,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 825 ₴




