
Колодки гальмівні (передні) Fiat Sedici/Suzuki SX4 06-
1 828 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 129
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Fiat Sedici/Suzuki SX4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 584, 0 986 495 101, 0 986 TB2 936, 05P1245, 121501, 121501, 13 0460 2715 2, 1501225218, 16658, 181758, 181758700, 2121501, 2207020, 225218, 2439101, 243911601, 301804, 32991, 363702161165, 37532, 55810 79J00 000, 55810 79J00 L00 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 131.6 мм |
| Висота | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24391 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 131,6 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 446 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828 ₴








