
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W169) 04-12/B-class (W245) 05-11
1 900 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2885.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W169) 04-12/B-class (W245) 05-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 555, 13.0470-2885.2, 16807, 169 420 02 20, 169 420 10 20, 169 420 18 20, 181678, 181678-700, 24077 190 1 4, 24077.190.1, 2407701, 573226B, 573226J, 598704, 7.753, 8DB 355 011-371, 8DB 355 011-371, A 169 420 02 20, A 169 420 10 20 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 63.8 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63,8 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0325/0213 |
| Товщина (мм) | 19,1 |
| Ширина [мм] | 116,4 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0410.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




