
Колодки гальмівні (передні) Peugeot 308/CC/SW/3008 07- (Bosch)
1 935 ₴
- В наявності
- Код: 025 246 6017/PD
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Peugeot 308/CC/SW/3008 07- (Bosch)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 261, 0 986 494 330, 025 246 6017, 05P1471, 05P1471K, 12340, 13.0460-3847.2, 13.0470-3847.2, 1323.00, 1501223747, 16 092 530 80, 16 132 593 80, 16844, 181851, 22-0804-0, 223747, 24660.180.1, 24660.180.2, 2466001, 302215, 37607, 4253.93, 4254.26 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 62 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 151 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴




