
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205/C205)/E-class (W213) 14-
1 940 ₴
- В наявності
- Код: 025 220 3219/PD
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205/C205)/E-class (W213) 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 951, 000 420 87 00, 008 420 36 20, 02.35.466, 025 220 3219, 05P1981, 10 91 6988, 13.0460-2792.2, 13.0470-2792.2, 13.0470-9003.2, 1592.08, 16988, 182212, 21592.08, 22031.195.1, 2203102, 22-1017-0, 223379, 302211, 573671J, 601504, 6120702 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 144 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.8 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59,9 |
| Висота 2 [мм] | 69,8 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Ширина [мм] | 144 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴






