
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai/X-Trail 07- (Akebono)
1 991 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5752.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai/X-Trail 07- (Akebono)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 501, 05P1314, 13.0470-5752.2, 1318.00, 16738, 181834, 22-0792-0, 24632 170 0 4, 2463201, 25202.170.1, 2520201, 301067, 55810-57L50, 601067, 822-792-0, 845981, 8DB 355 013-781, 8DB 355 013-781, 8DB 355 015-911, 8DB 355 015-911, 9010645 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 59,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-01748/970 |
| Товщина (мм) | 17,0 |
| Ширина [мм] | 142,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 13.0460-0212.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991 ₴




