
Колодки гальмівні (передні) VW T5 03- (Platinum)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 025 237 4618/PD
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW T5 03- (Platinum)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 107, 0 986 494 203, 025 237 4618/PD, 05P1205, 05P1527, 1045.01, 12290, 13.0460-7240.2, 1501224762, 16465, 181778, 181778, 181779, 22-0552-1, 224762, 23746.175.1, 2374601, 2374602, 2374701, 30 91 6465, 302041, 302042, 37415, 568.1, 573160B |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 73,5 |
| Висота 2 [мм] | 75,2 |
| Гальмівна система | ATE |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 200 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Товщина 2 [мм] | 17,6 |
| Ширина 1 [мм] | 155 |
| Ширина 2 [мм] | 156,2 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴





