
Колодки гальмівні (задні) Volvo S60/S80/V60/V70/XC60/XC70 08- (Lucas/TRW)
2 067 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2736.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Volvo S60/S80/V60/V70/XC60/XC70 08- (Lucas/TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 641, 05P1474, 1236.00, 13.0470-2736.2, 1501222571, 16625, 181776, 21236.00, 22-0676-0, 222571, 24496 169 1 4, 24496.170.1, 2449601, 30671574, 30742491, 30794554, 31408670, 31445796, 573250B, 822-676-0, 8422-D1307, 846781, 8DB 355 012-941 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 48.7 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48,7 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0498/0383 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 106,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 067 ₴




