
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 2.0 TFSI/TDI/3.0 TDI/3.2 TFSI 08-(без датчиков)/(Brembo)
2 093 ₴
- В наявності
- Код: 025 256 4317/PD
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 2.0 TFSI/TDI/3.0 TDI/3.2 TFSI 08-(без датчиков)/(Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 694, 025 256 4317, 05P1804, 13.0460-4879.2, 13.0470-4879.2, 15012247132, 1527.00, 16939, 182112, 21527.00, 22-0979-0, 2247132, 25643.170.1, 2564301, 30 91 6939, 573688J, 601467, 6119743, 8DB 355 020-251, 8R0 698 151 AA, 8R0 698 151 C |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 131.8 мм |
| Висота | 77.5 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77,5 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина [мм] | 131,8 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 093 ₴


