
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09-16 (Ate)
2 023 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 620
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09-16 (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 408, 0 986 TB3 138, 05P1641, 105230, 13 0460 7268 2, 13 0470 7268 2, 16825, 182002, 2105200, 2105230, 2469701, 2469703, 246971901, 2469781, 301640, 302626, 34 11 2 449 269, 34 11 6 775 310, 34 11 6 796 844, 34 11 6 856 591, 34 11 6 858 047 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 63.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 154.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63,3 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23794 |
| Товщина 1 [мм] | 19 |
| Товщина 2 [мм] | 20 |
| Ширина 1 [мм] | 154,8 |
| Ширина 2 [мм] | 155,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 473 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 023 ₴




