
Колодки гальмівні (задні) MB EQE (V295/X294) 22-/EQS (V297/X296) 21- (ZF)
2 099 ₴
- В наявності
- Код: 182450
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB EQE (V295/X294) 22-/EQS (V297/X296) 21- (ZF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 167, 000 420 64 03, 000 420 65 03, 0004206403, 0004206503, 0004236801, 05P2403, 182450, 26402.150.1, 2640201, 35431, 8DB 355 044-361, 8DB 355 044-361, 8DB 355 044-361, 9011320, 9011320, A0004206403, A0004206503, BPD2431, LP4024, LP5056EV |
| Стан | Новий |
| Ширина | 147.9 мм |
| Висота | 65.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.8 мм |
| Товщина | 14.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 74,8 |
| Висота [мм] | 65,7 |
| Гальмівна система | ZF Sachs |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5854 |
| Технічний інформаційний номер | 182450 |
| Товщина (мм) | 14,7 |
| Ширина [мм] | 147,9 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴




