
Колодки гальмівні (задні) Nissan Leaf 17-/Qashqai/X-trail 13-/Renault Kadjar 15-/Koleos 16- (TRW)
2 237 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2600.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Nissan Leaf 17-/Qashqai/X-trail 13-/Renault Kadjar 15-/Koleos 16- (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-2600.2, 1582.02, 182188, 21582.02, 25965 151 0 5, 2596501, 302165, 44 06 039 81R, 44 06 058 89R, 44 06 064 46R, 44 06 066 33R, 601416, 606671, 8DB 355 021-491, 8DB 355 021-491, B1.G120-1278.2, BL2827A1, D4060-4CA0A, D4060-4CA0B, D4060-4CA0C |
| Стан | Новий |
| Ширина | 103.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.4 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 44,6 |
| Висота 2 [мм] | 46,4 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0232/0160 |
| Товщина (мм) | 15,0 |
| Ширина [мм] | 103,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 237 ₴




