
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A5/A6/A7/Q5 15-
2 335 ₴
- В наявності
- Код: 182279
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A5/A6/A7/Q5 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 432, 025 224 0216, 025 224 0216/PD, 05P2041, 1051197, 1126.0, 1126.0, 1170973, 1170973, 12-1681, 13.0460-7329.2, 13.0470-7329.2, 13046073292N-SET-MS, 13046073292N-SET-MSP, 15012247122, 1691.10, 16938, 182279, 19-3850, 21691.00, 21691.00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 210.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 252 мм |
| Висота | 99.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 98.8 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 98,8 |
| Висота [мм] | 99,1 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4523 |
| Технічний інформаційний номер | 182279 |
| Товщина (мм) | 16,3 |
| Ширина 2 [мм] | 252 |
| Ширина [мм] | 210,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 335 ₴




