
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203/CL203/S203)/CLK-class (C209)/SLK-class (R171) 00-11
2 224 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-2726.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203/CL203/S203)/CLK-class (C209)/SLK-class (R171) 00-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 517, 003 420 59 20, 003 420 95 20, 005 420 62 20, 0768.00, 0768.00, 13.0460-2854.2, 13.0470-2726.2, 1501223345, 16378, 181369, 181369-701, 223345, 23144 194 1 5, 23144 198 1 5, 23144.195.1, 2314401, 2768.00, 571986B, 571986J, 571987J |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.1 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 69,8 |
| Висота 2 [мм] | 62,1 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1162/0349 |
| Товщина (мм) | 19,8 |
| Ширина [мм] | 131,1 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0410.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 224 ₴




