
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203/S202/S203)/CLK 1.8-5.5 99-10 (Brembo)
2 301 ₴
- В наявності
- Код: 23745.175.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203/S202/S203)/CLK 1.8-5.5 99-10 (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 576, 0 986 495 278, 000 420 8404, 003 420 5820, 004 420 0520, 004 420 0520, 004 420 9020, 004 420 9020, 005 420 9520, 006 420 1220, 006 420 3220, 006 420 3220, 0769.02, 13.0460-4990.2, 13.0470-4990.2, 181389, 23745.175.2, 23745.975.2, 2374502 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 71 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 71 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 301 ₴




