
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus/Mazda 3/Volvo C30/C70/S40/V50/Opel Vectra C 05-14/V40 12-
2 483 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7204.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus/Mazda 3/Volvo C30/C70/S40/V50/Opel Vectra C 05-14/V40 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 077, 13.0470-7204.2, 1368558, 16 05 195, 16 05 195, 16 05 558, 16 05 558, 181652, 23912 185 0 5, 23912.185.1, 2391201, 302068, 30683274, 30714791, 30742029, 31212184, 573199B, 573199J, 573209B, 598822, 7.778, 8220-D915, 8DB 355 012-281 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.9 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72,9 |
| Висота 2 [мм] | 72,9 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1259/0708 |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 483 ₴



