
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/Q5/Q7/VW Touareg 15-
2 315 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 460 174
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/Q5/Q7/VW Touareg 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 460 186, 05P2247, 13 0460 2647 2, 182256203, 184231, 2166910, 2626501, 2626505, 262651752, 302783, 4M0 698 451 BC, 4M0 698 451 BD, 4N0 698 451 D, 4N0 698 451 F, 574152J, 574176J, 610502, 670314, 80A 698 451 G, 80A 698 451 H, 80A 698 451 J |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 129.1 мм |
| Висота | 59.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59 |
| Висота 2 [мм] | 59,1 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 26265 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 129,1 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 473 603 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 315 ₴




