
Колодки гальмівні (задні) Audi A3/TT/Skoda Octavia/SuperB/VW Golf 03-
2 532 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2887.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A3/TT/Skoda Octavia/SuperB/VW Golf 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 796, 0 986 494 053, 13.0470-2887.2, 16540, 180600, 1K0 698 451 B, 1K0 698 451 E, 1K0 698 451 K, 1K0 698 451 S, 1K0 698 451 T, 23914 172 1 4, 23914.170.1, 23914.170.2, 2391401, 3C0 698 451 A, 3C0 698 451 C, 573158B, 573158J, 7.698, 8213-D1108 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105.3 мм |
| Висота | 55.9 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55,9 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0498/0349 |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Ширина [мм] | 105,3 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 13.0460-0259.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 532 ₴




