
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Eclipse Cross 17-/Outlander 1.5-3.0 12-
2 414 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5540.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Eclipse Cross 17-/Outlander 1.5-3.0 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 460 008, 05P2180, 13.0470-5540.2, 16979, 182357, 22-1160-0, 22864.140.2, 2286401, 4605B560, 4605B562, 4605B987, 4605B989, 822-1160-0, 8DB 355 040-501, 8DB 355 040-501, 9011179, B1.G120-2246.2, BL2935A1, G1202246, J3615019, LP3408, MDB4071 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 103.6 мм |
| Висота | 41.7 мм |
| Товщина | 14.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41,7 |
| Гальмівна система | Advics |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0525/0707 |
| Товщина (мм) | 14,1 |
| Ширина [мм] | 103,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 414 ₴




