
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20/F21)/2 (F22/F23/F87/F44-F46)/3 (F30/F31/F34/F80)/4 (F36) 11-
2 557 ₴
- В наявності
- Код: 182093
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20/F21)/2 (F22/F23/F87/F44-F46)/3 (F30/F31/F34/F80)/4 (F36) 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 674, 025 250 2817, 025 250 2817/PD, 025 250 2818, 025 250 2818/PD, 05P1851, 1039.0, 1039.0, 1051131, 12-1522, 12673, 13046048752N-SET-MS, 1491 00, 1491.00, 1501221564, 1501221578, 1623057580, 16902, 182093, 19-3158, 20 91 6902, 21491.00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 113.9 мм |
| Висота | 91.3 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 91,3 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/3232 |
| Технічний інформаційний номер | 182093 |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 113,9 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 557 ₴




