
Колодки гальмівні (задні) Ford Kuga 08-12/Mondeo IV 07-15 (TRW)
2 547 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2723.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Kuga 08-12/Mondeo IV 07-15 (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 214, 05P1272, 1256.00, 13.0470-2723.2, 1439867, 1459408, 1477803, 1566234, 16642, 1682005, 1756395, 181801, 1917250, 21256.00, 22-0780-0, 222567, 24537 157 1 4, 24537 157 3 4, 24537.160.1, 2453701, 2453703, 301935, 573263B, 573263J, 598935 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95.1 мм |
| Висота | 43.2 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 43,2 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0498/0541 |
| Товщина (мм) | 16,1 |
| Ширина [мм] | 95,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 547 ₴




