
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90/E92) 04-13 (Trw)
2 407 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2713.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90/E92) 04-13 (Trw)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 269, 0 986 494 461, 13.0470-2713.2, 1501221530, 16560, 181664, 221530, 23623 174 1 5, 23623 174 2 5, 23623.170.1, 2362301, 2362303, 2547801, 302051, 34 21 6 767 145, 34 21 6 767 146, 34 21 6 774 417, 34 21 6 777 240, 34 21 6 779 294 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 95.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 95.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.6 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 51,0 |
| Висота 2 [мм] | 44,6 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0333/0500 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Ширина 1 [мм] | 95,2 |
| Ширина 2 [мм] | 95,2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0285.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 407 ₴




