
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20/F21)/2 (F22/F44-F46/F87)/3 (F30/F31/F34/F80)/4 (F32/F36) 11-
2 587 ₴
- В наявності
- Код: 025 250 2817
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20/F21)/2 (F22/F44-F46/F87)/3 (F30/F31/F34/F80)/4 (F32/F36) 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 947, 025 250 2817/PD, 05P1854, 13.0460-4875.2, 13.0470-4875.2, 1491.10, 182093-203, 2 284 765, 2 284 969, 2 464 196, 2 468 432, 21491.10, 22-1015-1, 221563, 25028.181.1, 2502805, 302282, 34 11 2 284 765, 34 11 2 284 969, 34 11 2 464 196 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 92 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 92 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 587 ₴




