
Колодки гальмівні (задні) Iveco Daily VI 14-
2 647 ₴
- В наявності
- Код: 142454
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Iveco Daily VI 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 05P2406, 13.0460-4733.2, 142454, 22-1380-0, 29428, 2947801, 425 795 29, 604733, 8110 15078, 9011242, 9011242, BP3867, BPD2521, GDB2598, GDB2598, GDB2598, GDB2598, GDB2598, GDB2598, GDB2598, GDB2598, GDB2598, H22005.00, H22005.00, H22005.00, LP3950 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 128.6 мм |
| Висота | 57.6 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 57,6 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5856 |
| Технічний інформаційний номер | 142454 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина [мм] | 128,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 647 ₴




