
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 13-/CX-3 15- (Akebono)
2 730 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5658.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 13-/CX-3 15- (Akebono)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 804, 13.0470-5658.2, 1501223261, 1569.02, 182171, 21569.02, 22-0992-0, 223261, 25875.160.1, 2587501, 302285, 573611J, 601402, 606667, 822-992-0, 8DB 355 021-421, 8DB 355 021-421, B1.G120-1512.2, B4Y0-33-28ZB, BHY1-33-28ZA, BL2804A1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 55.8 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55,8 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1248/3846 |
| Товщина (мм) | 15,9 |
| Ширина [мм] | 141,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 13.0460-0531.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴




