
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18-
2 806 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3883.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 887, 000 420 51 03, 000 420 69 02, 000 420 70 00, 05P2136, 13.0470-3883.2, 171398, 22-1193-0, 223398, 22988.190.2, 2298801, 822-1193-0, 8DB 355 037-961, 8DB 355 037-961, A 000 420 51 03, A 000 420 69 02, A 000 420 70 00, B1.G120-2232.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 133.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.8 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72,2 |
| Висота 2 [мм] | 62,8 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1248/5312 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Ширина [мм] | 133,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 806 ₴





