
Колодки гальмівні (передні) VW T6 15-
2 941 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 460 317
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW T6 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13 0460 3892 2, 142399, 2626801, 262681802, 302547, 7LA 698 151 B, 7LA698151, FDB5350, GDB2412, LP3651, P85187, PAD2409, T 2893, 0 986 460 116, 025 262 6818, 142399, 2626801, 22-1321-0, 025 262 6818/PD, 13.0460-3892.2 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.9 мм |
| Ширина | 135.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 70,1 |
| Висота 2 [мм] | 71,9 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 26268 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 135,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 941 ₴






