
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 19-
2 845 ₴
- В наявності
- Код: 2617701
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 05P2278, 0852130, 0892130, 0986460232, 106034, 106034HPS, 1170952, 12370, 12370, 13046055222, 13046555222, 13047055222, 1681288580, 1697649780, 179955, 182364, 182364, 190002, 190002, 2190002, 2212370, 223268, 2617701326200, 2617701SC, 261771601, 302526 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 137.5 мм |
| Висота | 55.9 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55,9 |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Ширина [мм] | 137,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 845 ₴









