
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (E90/E91/E92/E93) 04-13/X1 (E84) 09-15
2 576 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7225.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (E90/E91/E92/E93) 04-13/X1 (E84) 09-15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 540, 0381.70, 13.0470-7225.2, 1501221526, 16587, 181739, 221526, 23550 173 0 5, 23550.170.1, 2355001, 2381.70, 302075, 34 21 6 769 105, 34 21 6 775 678, 34 21 6 791 938, 573285B, 573285J, 598754, 598885, 604165, 7.848, 7427-D1170 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 58,0 |
| Висота 2 [мм] | 59,2 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0525/0487 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина 1 [мм] | 123,0 |
| Ширина 2 [мм] | 123,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0296.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 576 ₴



