
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E60/E61) 02-10/6 (E63/E64) 04-07 (Ate)
2 963 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7174.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E60/E61) 02-10/6 (E63/E64) 04-07 (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 882, 0381.60, 1052.00, 1052.00, 13.0470-7174.2, 16466, 21052.00, 221526, 23732 173 0 5, 23732.170.1, 2373201, 2381.60, 301754, 34 21 2 339 276, 34 21 2 339 277, 34 21 2 339 279, 34 21 2 339 290, 34 21 6 763 043, 34 21 6 763 044, 573224B |
| Стан | Новий |
| Ширина | 121.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.8 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59,2 |
| Висота 2 [мм] | 57,8 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0525/0487 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 121,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0275.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 963 ₴




