
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205/S205/C205) 13-/E-class (W213/S213/C238) 16- (Lucas/TRW)
2 969 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2792.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205/S205/C205) 13-/E-class (W213/S213/C238) 16- (Lucas/TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 782, 0 986 494 951, 000 420 87 00, 000 420 89 03, 000 420 97 03, 008 420 36 20, 008 420 37 20, 05P1981, 13.0470-2792.2, 13.0470-9003.2, 1592.08, 16988, 182212, 21592.08, 22031.195.1, 2203101, 2203102, 22-1017-0, 223379, 302211, 601504 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 144 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 144 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 60,0 |
| Висота 2 [мм] | 70,0 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0212/0073 |
| Товщина (мм) | 19,6 |
| Ширина 1 [мм] | 144,0 |
| Ширина 2 [мм] | 144,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 969 ₴




