
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC90 02-14
3 072 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7188.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC90 02-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 159, 05P1237, 0996.00, 0996.00, 13.0470-7188.2, 1501224826, 16505, 181655, 21043.00, 224826, 24141 198 0 5, 24141.195.1, 2414101, 274331, 2996.00, 301657, 31262705, 573143B, 573143J-AS, 598657, 698081, 7.768, 7904-D1003, 8DB 355 011-721 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота внутрішньої накладки | 75.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 75,1 |
| Висота 2 [мм] | 74,1 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1279/0880 |
| Товщина 1 [мм] | 20,6 |
| Товщина 2 [мм] | 19,1 |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 072 ₴




