
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205) 14-
3 100 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-4880.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205) 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 000 420 95 03, 008 420 17 20, 13.0470-4880.2, 182197, 21591.00, 2599701, 302274, 601512, A 000 420 95 03, A 008 420 17 20, B1.G120-1482.2, BL2836A1, FDB4607, G1201482, GDB2078, MDB3705, P 50 123, 22-1018-0, 2599701 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129.3 мм |
| Висота | 81.6 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 81,6 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0237/0168 |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Ширина [мм] | 129,3 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 13.0460-0522.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴




