
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W206/S206) 21-/E-class (W214) 23- (ZF)
3 383 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2655.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W206/S206) 21-/E-class (W214) 23- (ZF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 000 420 13 04, 13.0470-2655.2, 182426, 1972.10, 21972.10, A 000 420 13 04, B1.G120-1860.2, G1201860, LP3841, 2652601 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.6 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 62,9 |
| Висота 2 [мм] | 52,6 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0421/0793 |
| Товщина (мм) | 16,4 |
| Ширина [мм] | 116,9 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0067.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 383 ₴




