
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E60/65)/X5 (E70/F15)/X6 (E71/E72) 3.0-4.4 08- (Ate)
3 200 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7169.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E60/65)/X5 (E70/F15)/X6 (E71/E72) 3.0-4.4 08- (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 698, 0 986 494 294, 0892.00, 0892.00, 13.0470-7169.2, 16467, 23309 173 0 5, 2330902, 23730 173 0 5, 2373001, 2373007, 2892.00, 301820, 34 11 6 763 305, 34 21 2 284 685, 34 21 2 339 291, 34 21 2 339 292, 34 21 6 757 536, 34 21 6 761 286 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 139.5 мм |
| Висота | 67.8 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67,8 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0525/0501 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 139,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0290.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴




