
Колодки гальмівні (передні) Mini (R50/R53/R52/R56/R57/R58/R59) 01-16 (Lucas)
3 331 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2725.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mini (R50/R53/R52/R56/R57/R58/R59) 01-16 (Lucas)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 168, 1277.00, 13.0470-2725.2, 16727, 181756, 23984 180 1 5, 23984.180.2, 2398401, 2398404, 34 11 6 770 251, 34 11 6 778 320, 34 11 9 804 735, 573234B, 573234J, 598925, 604170, 8324-D1204, 8DB 355 012-341, 8DB 355 012-341, 8DB 355 016-041 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.9 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 71,3 |
| Висота 2 [мм] | 63,9 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0335/0277 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 131,6 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0277.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 331 ₴




