
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203)/E-class (W211) 00-09 (Brembo)
3 361 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-4990.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203)/E-class (W211) 00-09 (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 705, 000 420 80 04, 000 420 84 04, 003 420 58 20, 004 420 05 20, 004 420 05 20 67, 004 420 90 20, 006 420 32 20, 13.0470-4990.2, 16454, 23745 177 0 5, 23745.175.1, 23745.175.2, 2374502, 302044, 573092B, 573092B-AS, 573092J, 573092J-AS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 119.5 мм |
| Висота | 71.7 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 71,7 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1279/0282 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Ширина [мм] | 119,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 13.0460-0507.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 361 ₴




