
Колодки гальмівні (задні) Porsche Cayenne 17- (Brembo)
3 319 ₴
- В наявності
- Код: 182458
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Porsche Cayenne 17- (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 972, 0 986 460 256, 05P2190, 1260.0, 1260.0, 182458, 1864 00, 1864.00, 188674, 21864.00, 21864.00, 22-1260-0, 22468 168 0 4, 22468.165.1, 2246801, 33 11 0834, 35225, 5SP2190, 610493, 610493, 626.2190, 822-1260-0, 8DB 355 039-111 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129.6 мм |
| Висота | 80.1 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 80,1 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5506 |
| Технічний інформаційний номер | 182458 |
| Товщина (мм) | 16,8 |
| Ширина [мм] | 129,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 319 ₴




