
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 20-/Sonata VIII/Kia Optima V 19- Q+
3 323 ₴
- В наявності
- Код: 2641701
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 20-/Sonata VIII/Kia Optima V 19- Q+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 05P2382, 0892125, 12870, 12980, 1321000SX, 1681294980, 182419, 182419, 184512, 192302, 192302, 2212980, 2299110, 2641701333200, 2641701CP, 2641701SC, 33109409, 35403, 355047851, 355047851, 50H33, 574166J, 58101AAA11, 58101L1A01, 58101L1A01, 58101N7A20 |
| Стан | Новий |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 145.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 60 |
| Товщина 1 [мм] | 17,5 |
| Товщина 2 [мм] | 17,9 |
| Ширина [мм] | 145,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 323 ₴




