
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A5 07- (Ate) (з датчиком)
3 335 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7256.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A5 07- (Ate) (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 538, 1219.11, 13.0470-7256.2, 16768, 181864, 22-0675-2, 24705 200 0 5, 24705.200.1, 2470501, 24706 200 0 5, 2470601, 302098, 573258B, 573258J, 598996, 822-675-2, 862281, 8DB 355 013-861, 8DB 355 013-861, 8K0 698 151 A, 8K0 698 151 F |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 21.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 67,0 |
| Висота 2 [мм] | 72,0 |
| Гальмівна система | ATE |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 281 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0334/0381 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Товщина 1 [мм] | 21,3 |
| Товщина 2 [мм] | 19,8 |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 155,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 335 ₴





