
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra K 15- (Ate)
3 346 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7325.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra K 15- (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 332, 13.0470-7325.2, 13478300, 13478300, 182246, 2234201, 223656, 39103797, 39103797, 601502, 8DB 355 024-771, 8DB 355 024-771, B1.G120-1424.2, FDB4933, G1201424, GDB2138, LP3238, MDB3844, P 59 092, 22342.198.2, 22342 00 701 00, 025 223 4220 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.3 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 58,9 |
| Висота 2 [мм] | 56,3 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0400/0261 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 19,8 |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 155,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 346 ₴




