
Колодки гальмівні (задні) Audi A6/A7 10- (Lucas/TRW) (с датчиком)
3 349 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2769.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A6/A7 10- (Lucas/TRW) (с датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 488, 116016, 13.0470-2769.2, 1343.10, 15012247112, 181986-203, 21343.10, 2247112, 25214.175.2, 2521402, 4G0 698 451, 4G0 698 451 H, 4G0 698 451 L, 573428J, 601325, 8DB 355 016-001, 8DB 355 016-001, B1.G120-1246.2, BP1816, FDB4410, G1201246 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.8 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 58,5 |
| Висота 2 [мм] | 59,8 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 215 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1379/2358 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Ширина 1 [мм] | 116,4 |
| Ширина 2 [мм] | 116,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 349 ₴





