
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A5/A6/A7/A8/Q5/Q7 15- (Lucas/TRW)
3 357 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2647.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A5/A6/A7/A8/Q5/Q7 15- (Lucas/TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 460 174, 05P2247, 13.0470-2647.2, 1669.10, 182256-203, 21669.10, 2247158, 26265.175.2, 2626501, 4M0 698 451 BC, 4M0 698 451 BD, 4N0 698 451 D, 4N0 698 451 F, 80A 698 451 H, 80A 698 451 K, 8DB 355 040-941, 8DB 355 040-941, 8W0 698 451 AE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 58.9 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,9 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0498/0751 |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Ширина [мм] | 129,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0990.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 357 ₴




