
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC60 I 08-17 (Ate)
3 325 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7327.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC60 I 08-17 (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 05P2007, 13.0470-7327.2, 1689.00, 16944, 182266, 21689.00, 22386.185.1, 2238601, 224830, 302313, 31445985, 31445986, 32373191, B1.G120-1446.2, G1201446, GDB2146, LP3258, MDB3913, P 86 026, FDB4943, 0 986 460 131, 2238601, 22-1188-0, 182266, 16944 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC60 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 181.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 180.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72,0 |
| Висота 2 [мм] | 71,9 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0515/0264 |
| Товщина 1 [мм] | 19,0 |
| Товщина 2 [мм] | 19,5 |
| Ширина 1 [мм] | 181,3 |
| Ширина 2 [мм] | 180,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴




