
Колодки гальмівні (задні) Mini Mini Cooper/One 13- B36/B37/B46/B47/B48
3 444 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2797.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mini Mini Cooper/One 13- B36/B37/B46/B47/B48
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 495 427, 13.0470-2797.2, 1600.00, 182190, 21600.00, 22-1014-0, 2598001, 34 21 6 861 641, 34 21 6 864 488, 34 21 6 871 299, 34 21 6 871 300, 34 21 6 885 529, 601553, 822-1014-0, 8DB 355 021-481, 8DB 355 021-481, B1.G120-1267.2, BL2829A1, FDB4946 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 99.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 38.7 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 44,7 |
| Висота 2 [мм] | 38,7 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0333/0238 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Ширина [мм] | 99,6 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0942.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 444 ₴




