
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Discovery/Range Rover 05- (з датчиком)
3 612 ₴
- В наявності
- Код: 182451-208
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Discovery/Range Rover 05- (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 05P2412, 1342.0, 182451, 21989.00, 21989.00, 22-1342-0, 2651001, 35437, 610535, 610535, 822-1342-0, 8DB 355 044-251, 8DB 355 044-251, 8DB 355 044-251, 9011321, 9011321, BP3939, BPD2396, BPLR-7001, J9C26726, J9C33342, J9C37915, LP3835, LR-140696 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 177.3 мм |
| Висота | 77.8 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 77,8 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5833 |
| Технічний інформаційний номер | 182451-208 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина [мм] | 177,3 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 612 ₴




