
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205/S205/C205)/E-class (W213/S213/C238) 13-
3 547 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2610.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W205/S205/C205)/E-class (W213/S213/C238) 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 000 420 91 03, 000 420 93 00, 008 420 28 20, 008 420 38 20, 13.0470-2610.2, 1618.00, 182213, 21618.00, 2207601, 223380, 302305, 601505, A 000 420 91 03, A 000 420 93 00, A 008 420 28 20, A 008 420 38 20, B1.G120-1347.2, G1201347, GDB2097, MDB3740 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 77.9 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 69,0 |
| Висота 2 [мм] | 77,9 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0212/0178 |
| Товщина (мм) | 19,6 |
| Ширина [мм] | 175,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0067.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 547 ₴




