
Колодки гальмівні (передні) Seat Leon 13-20/VW Golf 13-/Passat 10- (Lucas/TRW)
3 664 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2764.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Seat Leon 13-20/VW Golf 13-/Passat 10- (Lucas/TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 704, 05P1734, 13.0470-2764.2, 1470.01, 15012247111, 16868, 182018, 21470.01, 22-0952-0, 2247111, 24738.200.2, 2473801, 3C0 698 151 E, 3C0 698 151 F, 3C0 698 151 G, 3C0 698 151 H, 573418J, 601286, 7N0 698 151 A, 7N0 698 151 C, 7N0 698 151 D |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 70,0 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 185 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0334/0337 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 20,0 |
| Ширина [мм] | 175,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 664 ₴





