
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Discovery IV/V/Range Rover 2.0-5.0 4x4 09- (TRW) (з аксес.)
3 951 ₴
- В наявності
- Код: 25022.185.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Discovery IV/V/Range Rover 2.0-5.0 4x4 09- (TRW) (з аксес.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 408, 13.0460-2762.2, 1409.00, 1409.10, 181957-203, 25022.985.2, 2502201, 573333J, 853.0, 8DB 355 015-551, FDB4104, GDB1898, GDB1898DTE, LR015578, LR016962, LR021253, LR026220, LR026221, LR032063, LR047859, LR051626, LR057725, LR101981 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 72 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 72 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 951 ₴





