
Колодки гальмівні (передні) BMW 2/3/5/6/7/8/X3/X4/X5/X6/X7/i4 15-
3 555 ₴
- В наявності
- Код: 182265
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 2/3/5/6/7/8/X3/X4/X5/X6/X7/i4 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 223 9220/PD, 05P2158, 1051364, 1051364, 1147.0, 1147.0, 116344, 12-1739, 13.0460-4896.2, 13.0470-4896.2, 13046048962N-SET-MS, 13046048962N-SET-MSP, 1501221586, 1690 00, 1690.00, 182265, 20270, 21690.00, 21690.00, 22-1147-0, 221586, 22392 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 124.9 мм |
| Висота | 117.3 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 117,3 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4545 |
| Технічний інформаційний номер | 182265 |
| Товщина (мм) | 19,5 |
| Ширина [мм] | 124,9 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴



